Výsledková listina - bez rozdílu kategorií sk. A i sk. R          TRIATLON        06.07.2008
Pořadí Přijmení Jméno Narození Číslo Čas Plavání Pořadí Kolo Pořadí Běh Pořadí
1 Nedělka Lukáš 1983 38 0:57:40 0:05:49 2 0:35:47 1 0:16:02 3
2 Havliček Tomáš 1983 12 1:01:00 0:05:39 1 0:38:24 3 0:16:56 7
3 Beránek Jiří 1983 19 1:01:22 0:07:06 6 0:38:14 2 0:16:01 2
4 Šušlák Ondřej 1986 3 1:04:24 0:05:52 3 0:41:27 8 0:17:03 8
5 Meloun Karel 1982 14 1:04:39 0:06:54 5 0:40:54 7 0:16:50 6
6 Tichý František 1966 18 1:05:09 0:09:08 21 0:40:53 6 0:15:07 1
7 Peitz Michal 1971 5 1:07:03 0:07:28 9 0:42:57 9 0:16:36 4
8 Hromádka Ondřej 1990 9 1:07:22 0:06:43 4 0:40:26 4 0:20:12 19
9 Musil Jindřich 1953 31 1:08:59 0:08:46 18 0:43:22 11 0:16:49 5
10 Vyskočil Jan 1973 23 1:09:10 0:07:21 8 0:43:52 13 0:17:56 11
11 Novotný Hynek 1980 15 1:09:25 0:07:44 13 0:40:47 5 0:20:53 21
12 Doležel Zdeněk 1979 28 1:11:10 0:07:13 7 0:43:55 14 0:20:00 18
13 Hledík Martin 1983 2 1:11:39 0:07:34 10 0:46:25 22 0:17:39 10
14 Holub Jaroslav 1962 25 1:12:05 0:09:20 24 0:43:19 10 0:19:26 17
15 Vyskočil Jiří 1964 27 1:13:16 0:07:42 12 0:48:04 28 0:17:28 9
16 Fuxa Roman 1963 11 1:13:29 0:07:53 14 0:44:40 16 0:20:54 22
17 Zelený David 1976 66 1:13:32 0:07:55 15 0:47:40 26 0:17:56 12
18 Kugler Ivan 1963 24 1:13:42 0:09:16 23 0:45:16 19 0:19:09 16
19 Zvěřina Miloslav 1973 36 1:13:49 0:10:35 37 0:44:54 17 0:18:18 13
20 Burda Ondřej 1986 16 1:15:07 0:09:07 20 0:44:20 15 0:21:38 26
21 Nechvátal František 1953 7 1:15:21 0:10:32 35 0:43:44 12 0:21:04 24
22 Suchomel Otto 1962 26 1:15:36 0:08:17 16 0:46:17 21 0:21:01 23
23 Hurych Emanuel 1964 17 1:17:18 0:07:39 11 0:50:34 29 0:19:03 14
24 Procházka Dušan 1972 72 1:17:49 0:09:34 27 0:45:00 18 0:23:14 30
25 Bastl Stanislav 1981 20 1:17:50 0:08:40 17 0:46:12 20 0:22:58 29
26 Pilát Zdeněk 1958 21 1:18:47 0:10:28 33 0:47:07 24 0:21:11 25
27 Němec Petr 1973 29 1:18:59 0:09:14 22 0:47:54 27 0:21:49 27
28 Zelený Jiří 1953 1 1:21:07 0:10:33 36 0:47:38 25 0:22:55 28
29 Dvořák Lukáš 1977 34 1:21:21 0:10:24 32 0:46:56 23 0:24:00 33
30 Pašek Marcel 1975 30 1:22:57 0:10:31 34 0:53:17 30 0:19:08 15
31 Bartoňová Soňa 1971 6 1:23:14 0:09:02 19 0:53:42 31 0:20:29 20
32 Štengl Milan 1982 10 1:27:23 0:09:22 25 0:54:18 32 0:23:42 31
33 Hauser Michael 1989 13 1:30:16 0:12:11 40 0:54:19 33 0:23:46 32
34 Ondráčková Marcela 1965 8 1:31:53 0:09:24 26 0:58:22 34 0:24:06 34
35 Kruba Jaroslav 1948 37 1:39:13 0:12:41 41 1:01:59 35 0:24:32 35
36 Schranz Thierry 1975 35 1:41:45 0:09:47 29 1:04:31 36 0:27:26 37
37 Eilová Ludmila 1979 4 1:43:15 0:09:42 28 1:04:32 37 0:28:59 38
38 Soukupová Edita 1975 33 1:49:10 0:10:57 39 1:11:35 38 0:26:37 36
39 Hegerová Eva 1971 39 2:04:10 0:10:05 30 1:21:22 39 0:32:43 39
40 Pilát Luboš 1987 22 0:00:00 0:10:11 31 0:00:00   0:00:00  
41 Šťáva Petr 1967 32 0:00:00 0:10:46 38 0:00:00   0:00:00