Výsledková listina - bez rozdílu kategorií sk. A i sk. R          TRIATLON        17.07.2011
Pořadí Přijmení Jméno Narození Číslo Čas Plavání Pořadí Kolo Pořadí Běh Pořadí
1 Hanáček Martin 1977 55 1:01:59 0:07:35 8 0:38:51 2 0:15:32 2
2 Nedělka Lukáš 1983 74 1:03:05 0:07:20 4 0:38:46 1 0:16:57 4
3 Hromádka Ondřej 1990 92 1:05:37 0:07:21 5 0:39:32 3 0:18:43 17
4 Šimanský Lukáš 1988 73 1:07:27 0:07:10 2 0:43:18 9 0:16:59 5
5 Tichý František 1966 49 1:07:35 0:11:32 28 0:40:41 4 0:15:20 1
6 Peitz Michal 1971 63 1:09:11 0:09:20 12 0:42:14 5 0:17:35 7
7 Juřička Jiří 1976 46 1:09:56 0:09:05 11 0:45:12 17 0:15:37 3
8 Buček Martin 1978 66 1:10:16 0:09:31 15 0:43:05 7 0:17:40 8
9 Máca Tomáš 1978 58 1:11:02 0:09:23 13 0:42:57 6 0:18:41 16
10 Zelený Radek 1981 98 1:13:24 0:09:27 14 0:43:12 8 0:20:44 25
11 Smetana Josef 1969 65 1:13:33 0:11:39 30 0:44:19 11 0:17:34 6
12 Procházka Dušan 1972 51 1:14:13 0:09:58 19 0:44:45 12 0:19:29 20
13 Miglec Viktor 1978 53 1:14:19 0:09:02 10 0:45:11 16 0:20:05 22
14 Musil Jindřich 1953 40 1:14:41 0:10:37 22 0:45:00 14 0:19:04 19
15 Vykoukalová Simona 1983 43 1:15:34 0:08:26 9 0:49:05 23 0:18:02 11
16 Křivánek Josef 1979 45 1:16:33 0:07:24 6 0:50:55 30 0:18:13 13
17 Nechvátal František 1953 70 1:17:05 0:12:20 37 0:43:34 10 0:21:11 28
18 Zacha Zbyněk 1981 62 1:17:20 0:10:54 24 0:47:21 19 0:19:04 18
19 Ševčík Luděk 1959 42 1:18:12 0:11:45 31 0:48:12 21 0:18:13 14
20 Doležal Marek 1980 60 1:18:13 0:07:03 1 0:53:11 33 0:17:58 10
21 Kučerová Klára 1990 59 1:18:14 0:07:25 7 0:50:44 29 0:20:04 21
22 Zvěřina Miloslav 1973 93 1:18:23 0:13:18 42 0:44:53 13 0:20:11 23
23 Čadík Roman 1975 64 1:19:16 0:12:02 34 0:45:04 15 0:22:09 31
24 Hotař Pavel 1990 52 1:20:11 0:07:11 3 0:54:50 37 0:18:09 12
25 Lapeš Jaromír 1976 100 1:20:22 0:11:30 27 0:47:27 20 0:21:23 29
26 Šťáva Petr 1967 96 1:20:30 0:13:20 43 0:49:14 24 0:17:55 9
27 Procházka Zdeněk 1956 39 1:20:36 0:12:33 40 0:49:32 26 0:18:30 15
28 Pilát Zdeněk 1958 56 1:22:00 0:12:25 38 0:48:45 22 0:20:48 26
29 Taufer Jan 1976 94 1:22:52 0:10:07 21 0:50:43 28 0:22:01 30
30 Tuna Milan 1975 95 1:23:12 0:14:15 44 0:45:51 18 0:23:05 36
31 Křivánek Václav 1971 75 1:23:58 0:09:39 17 0:51:14 31 0:23:04 35
32 Procházka Jaroslav 1961 48 1:25:09 0:12:11 36 0:52:19 32 0:20:38 24
33 Zelený Jiří 1953 61 1:25:55 0:12:28 39 0:50:33 27 0:22:52 34
34 Marek Jiří 1971 54 1:26:57 0:10:05 20 0:55:44 38 0:21:07 27
35 Šteffan Ladislav 1975 99 1:27:03 0:12:48 41 0:49:30 25 0:24:44 38
36 Zelený Jiří 1979 41 1:27:46 0:11:22 26 0:53:35 36 0:22:49 33
37 Skačáni Tomáš 1982 97 1:28:03 0:11:58 33 0:53:21 35 0:22:43 32
38 Štengl Milan 1982 38 1:28:59 0:11:35 29 0:53:13 34 0:24:09 37
39 Novotný Libor 1975 69 1:34:57 0:11:51 32 0:57:59 39 0:25:06 39
40 Juřičková Kamila 1977 47 1:41:30 0:12:07 35 1:03:56 41 0:25:26 40
41 Kristinus David 1976 67 1:45:02 0:14:17 45 1:02:18 40 0:28:26 42
42 Pilát Luboš 1987 57 1:46:40 0:10:51 23 1:07:16 42 0:28:32 43
43 Soukupová Edita 1975 50 1:49:12 0:11:12 25 1:09:46 43 0:28:14 41
44 Rýpar Miloslav 1963 44 0:00:00 0:09:40 18 0:00:00   0:00:00  
45 Zatloukal Tomáš 1976 68 0:00:00 0:09:36 16 0:00:00   0:00:00